Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Заблокована

Маркетолог

  4 січня Львів 

Вимоги

Освіта:повна вища
Досвід роботи:від року
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Вимоги: Ліцензована школа краси у м. Львів, а також студія краси запрошує у свою команду директора-маркетолога.

Відповідальний, активний, ініціатор нових проектів, має бажання розвиватися, підвищувати свою кваліфікацію, вчитися новому, вміє працювати в колективі, акуратний, має позитивний життєвий настрій, без шкідливих звичок. Претендентам з вищою освітою та досвідом роботи у продажах надається перевага.

Умови роботи: комфортне робоче місце, гарні умови, молодий дружний колектив, стабільна з/п.

Обов’язки: реклама та PR, підвищення рейтингу компанії, продаж продукції, замовлення продукції, пошук нових постачальників, розрахунок з постачальниками, пошук нових клієнтів, прийом телефонних дзвінків, консультації, робота з базами, ведення переговорів, розробка і впровадження нових ідей в проект, робота з соц. мережами, ведення соц.мереж, сприяти зростанню рейтингу у соц.мережах, контроль виконання поставлених завдань, звітність про виконання роботи.

Показати контакти
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору