Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Заблокована

Масажист-викладач

  4 січня Львів 

Вимоги

Освіта:повна вища
Досвід роботи:від року

Опис вакансії

Ліцензована школи краси оголошує конкурс на заміщення вакантної посади Масажиста-викладача.

Вимоги: володіння різними техніками та видами масажу, відповідна освіта. Запрошуємо у свою команду комунікативну, відповідальну, активну людину.

Умови роботи: комфортне робоче місце, молодий та дружній колектив, зручний графік роботи.

Обов’язки: викладання курсу «Масаж», розробка програм курсів, ведення семінарів, майстер-класів, впровадження нових ідей та проектів, робота з учнями.

Показати контакти
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 Гарячі вакансії

↑ Вгору