Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Заблокована

Мастер по обслуживанию систем аспирации (элеваторы)

 13 січня Одеса 

Вимоги

Освіта:повна вища
Досвід роботи:від року
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

ел. 0675585834; 0504926221; 0733129212 Алёна

Группа компаний «Зерновая Столица» осуществляет строительство линейных элеваторов и портовых терминалов «под ключ», а также производство оборудования для элеваторов. Внедрение инновационных технологий, акцент на качестве и надежности, сдаваемого в эксплуатацию комплекса — тот фундамент, который позволяет нашим сотрудникам гордиться результатами своего труда.

Основное требование: Высшее образование (аграрное, техническое, строительное)

ОР желателен, но рассмотрим выпускника ВУЗа под обучение

Основные обязанности:

организация обслуживания систем аспирации на элеваторе; руководство специалистами по обслуживанию аспирационного оборудования; оформление технической документации;

Условия работы:

График работы 8−17, 5/2

Транспорт предприятия

Показати контакти
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

↑ Вгору