Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Мастер сборки жалюзи

Заблокована
15 000 грн.
 12 лютого  Київ 
Компанія: Смарт-Ко  (https://jobs.ua/company-smart-ko-1576776) (Всі вакансії)
Категорії:Виробництво

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:не вимагається
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Требования: В цех по солнцезащитным системам (жалюзи, ролеты) требуется мастер по сборке жалюзи. Опыт работы по данной специальности не нужен. Работа с торцовочной пилой.

Условия работы: с 10 до 18 пн-пт.

Обязанности: Обязанности: Комплексная сборка жалюзи. Замкнутый цикл производства. Всему обучим, покажем. Аккуратность, пунктуальность, без критических вредных привычек.

Возраст — 20−65 лет. Предпочтение более старшим людям, либо прошедшим службу в АТО.

Условия: Испытательный срок — 1 месяц

Территориально — севастопольская площадь.

Резюме присылайте на почту или в ответ на вакансию. Звонить с вопросами, которые уже описаны в вакансии не надо — все актуально. Если есть уточнения — набирайте.

Вакансия актуальная пока отображается на сайте

Показати контакти


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

↑ Вгору