Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Заблокована

Мастер строительного участка (инженер-строитель)

10 000 грн.
  4 січня Одеса 

Вимоги

Освіта:повна вища
Досвід роботи:не вимагається

Опис вакансії

В крупную строительную компанию в г.Одесса на постоянную работу требуется ответственный, энергичный мастер участка. В обязанности входит контроль выдачи и приемки материалов, контроль качества и объемов работ, подача заявок, ведение исполнительной и сопроводительной документации.

Ищем перспективного, харизматичного, ответственного сотрудника, который сможет руководить процессом, обеспечить выполнение графиков и сдачу объемов в сроки. Обеспечим карьерный рост, с вас стремление.

Возьмём выпускника (желательно ПГС) без опыта работы, после окончания 5 курса института.

Возраст желательно до 30 лет

З/п своевременная от 8000 и выше по итогам собеседования, обучение, хороший коллектив.

Детали по телефону


Показати контакти
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 Гарячі вакансії

↑ Вгору