Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Заблокована

Медичний представник

 11 січня Дніпро 

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:не вимагається

Опис вакансії

Національна дистрибуційна компанія Долфі-Україна" запрошує на роботу «Медичного представника» в м Дніпро Вимоги: медична або фармацевтична освіта, досвід роботи на аналогічній посаді обов’язковий, націленість на результат, бажання працювати і розвиватися. Посадові обов’язки:

  1. Проведення заходів, спрямованих на створення попиту та збільшення обсягу продажів продукції у напрямку (презентації, консультації, скринінги, спеціалізовані школи).
  2. Робота з лікарями і провізорами.
  3. Проведення презентацій, скринінгів, участь у конференціях.

Умови роботи:Офіційне оформлення на роботуЗаробітна плата: ставка+премія.

Корпоративний мобільний зв’язок

Показати контакти
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору