Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Заблокована

Медицинский представитель

12 000 грн.
 11 січня Дніпро 

Вимоги

Освіта:повна вища
Досвід роботи:від року

Опис вакансії

Фармацевтическая компания МОВИ ХЕЛС (Швейцария) в связи с расширением портфеля объявляет конкурс на замещение вакантной должности «Медицинского представителя (Требования к кандидатам: 1. Высшее медицинское (фармацевтическое) образование; 2. Уверенный пользователь ПК (знание пакета MS Office: Word, Excel); 3. Опыт работы в аналогичной должности не менее 1 года. Занятость — полный рабочий день.

Функциональные обязанности:

1. Достижение плановых показателей по продажам. 2. Визиты к врачам и в аптеки.

3. Проведение презентаций среди сотрудников аптек. 4. Работа с отчётной документацией.

Мы предлагаем: 1. Возможность профессионального развития и карьерного роста. 2. Конкурентную заработную плату и бонусную схему. 4. Мобильную связь, ноутбук.

Показати контакти
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору