Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Заблокована

Механик автотранспорта

8 000 грн.
 12 січня Дніпро 

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:від двох років

Опис вакансії

Вимоги: Знание и опыт работы с грузовыми авто МАН и Мерседес от 5−12 тонн.

Умови роботи: Шестидневная рабочая неделя

Обов’язки: Контроль работы водителей.Организация выпуска исправного транспорта на маршрут. Контроль технического состояния автотранспорта и процессов, связанных с их ремонтом. Ремонт автомобилей на базе. Ведение первичной транспортной документации, учетных журналов.Контроль соблюдения водителями правил дорожного движения, правильностью эксплуатации автомобиля, выполнением правил охраны труда и техники безопасности. Работа с СТО. Закупка запасных частей. Заправка автомобилей на базе. Учет топливных карточек, перебросок. Табельный учет подчиненных.

Показати контакти
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору