Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Заблокована

Механик кондитерского оборудования

 12 січня Дніпро 
Категорії:Виробництво

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:від року

Опис вакансії

Торгово-производственная компания Pharm Organik, лидер среди производств спортивного питания, выпускающая продукцию брендов POWER PRO и StrongFit Brutto, в связи с увеличением производственных мощностей, расширяет штат ремонтной службы и начинает поиск

МЕХНИКА КОНДИТЕРСКОГО ЦЕХА

Требования:

Техническое образование;

Опыт работы;

Здоровый образ жизни приветствуется.

Обязанности:

Обеспечение бесперебойная работа оборудования

Проведения текущего и экстренного ремонта

Проведения планового ремонта

Условия работы с 8:00 до 17:00 с понедельника по пятницу на новом производстве в пгт Губиниха, Новомосковского р-н, Днепропетровской обл.

Мы ждем Вас!

Показати контакти
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 Гарячі вакансії

↑ Вгору