Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Менеджер по продажам

Заблокована
9 000 грн.
 13 лютого  Дніпро 
Компанія: ООО ТПГ "КУНИЦА"  (https://jobs.ua/company-ooo-tpg-kunitsa-1576850) (Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:не має значення
Досвід роботи:від року
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Требования: Компания занимающаяся комплексным обеспечением офисов и предприятий Украины, работающая более 20 лет на рынке, ищет менеджера по продажам. Молодые люди, энергичные, коммуникабельные, приветливые,пунктуальные, легко обучаемые. Опыт работы в активных продажах от 1 года. Знание ПК и !с. Наличие собственной базы желателен.

Обязанности: Наработка новых клиентов, прием заказов и сопровождение сделок, Контроль дебиторской задолженности, Проведение встреч с клиентами и заключение договоров. Участие в тендерах.

Условия работы: Новый комфортабельный офис в центре города, Пятидневка Пн-Пт с 8,30 до 18,00. Затраты на поездки и телефон компенсируются. Заработная плата 9000 грн. (ставка + процент). Размер конечной цифры зависит только от Вас.

Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору