Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Менеджер по продажам

Заблокована
8 000 грн.
 25 лютого  Миколаїв 
Компанія: ПКФ Эффект Технологий  (https://jobs.ua/company-pkf-effekt-tehnologiy-1577397) (Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:від року
Графік роботи:вільний графік

Опис вакансії

Требования: минимальный опыт работы в прямых продажах, холодных и горячих звонках, возраст, пол и образование не имеют значение.

Обязанности: продажи строительных услуг и элеваторного оборудования по всей Украине и Николаевской, Одесской, Херсонской области в частности. Наш заказчик - любое предприятие, нуждающееся в строительных услугах и элеваторном оборудовании в том числе фермерские хозяйства по всей Украине.

Условия: Время и место работы исполнитель выбирает сам. Возможна постоянная работа, частичная занятость, удаленная работа. Оплата сдельная без ограничений.

Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору