Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Менеджер по продажам

Заблокована
 13 березня  Київ 
Компанія: ФЛП Бондарева Марина Алексеевна  (https://jobs.ua/company-flp-bondareva-marina-alekseevna-1576141) (Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:не має значення

Опис вакансії

Менеджер по продажам. Динамично развивающаяся перспективная европейская компания приглашает коммуникабельных, целеустремленных, молодых людей. График: 10.00-17.00, пн-пт. З/п от 12000 грн, ставка + бонусы. Оплата еженедельно. Обучение бесплатно. Стажировка оплачиватся. Ст.м "Берестейская". Запись на собеседование по телефону.
Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору