Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Менеджер по продажам печатей и штампов

Заблокована
9 000 грн.
 13 лютого  Дніпро 
Компанія: ООО ТПГ "КУНИЦА"  (https://jobs.ua/company-ooo-tpg-kunitsa-1576850) (Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:не має значення
Досвід роботи:бажано
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Требования: Требуются молодые энергичные люди, коммуникабельные, приветливые, легко обучаемые. Знание ПК, Опыт работы в продажах обязательный, Наличие клиентской базы приветствуется.

Обязанности: Прием, размещение и сопровождение заказов. Продвижение продукта в розничных сетях. Проведение презентаций, Наработка новых клиентов (холодные звонки). Участие в тендерах.

Условия работы: Новый комфортабельный офис в центре города, Пятидневка Пн-Пт с 8,30 до 18,00. Затраты на поездки и телефон компенсируются. Заработная плата 9000 грн. (ставка + процент)

Показати контакти


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

↑ Вгору