Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Менеджер-товаровед в супермаркет

Заблокована
  8 лютого  Миколаїв 

Вимоги

Освіта:базова вища
Досвід роботи:обов'язковий
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Требования: высшее образование, опыт работы менеджером обязателен, уметь работать с ПК. работа с офисными программами Ексель/Ворд, работа с поставщиками и товарами, контроль за товарами, знать специфику и направление..

Обязанности: работа с поставщиками, управление торговыми отделами и продавцами, знание в области торговли и реализации товаров, работа с заказами и товарами, работа в складских программах (Квинт,..), контроль за продавцами и торговлей, ....

Условия: интересная работа, управление подчиненными, социальный пакет, оклад 6260грн, премии, ..

Показати контакти


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 

  Гарячі вакансії

↑ Вгору