Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Молодший інспектор

Заблокована
6 000 грн.
 27 лютого  Чортків 
Компанія: Чортківська установа виконання покарань №26  (https://jobs.ua/company-chortkvska-ustanova-vikonannya-pokaran-26-1577469) (Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:не вимагається
Графік роботи:позмінно

Опис вакансії

Вимоги: особи чоловічої статі, які здатні за рівнем свого морально-ділового розвитку та фізичного здоров’я виконувати обов’язки по охороні та нагляду за ув’язненими та засудженими, які утримуються в установі.

Основними вимогами до вакантних посад є: проходження служби в ЗСУ (або без проходження служби в ЗСУ по сімейних обставинах), вік від 18 до 45 років, добрий стан здоров’я, відсутність судимостей кандидата, позитивні характерис- тики по місцю навчання, служби та проживання.

Умови роботи: день, ніч, дві доби — вихідні

Обов’язки: обов’язки по охороні та нагляду за ув’язненими та засудженими, які утримуються в установі.

Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору