Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Монтажник кондиционеров

Заблокована
11 000 грн.
 21 березня  Київ 
Компанія: Климат Маркет Киев  (https://jobs.ua/company-klimat-market-kiev-1577918) (Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:не має значення
Досвід роботи:не вимагається
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Требования: Требуются активные трудолюбивые,честные и пунктуальные мужчины для работы по обслуживанию , монтажам ,ремонту систем кондиционирования. Опыт работы желателен, но при его отсутствии мы Вас научим. Ваша оплата зависит только от количества выполненной Вами работы.

Условия: Обязательное наличие собственного автомобиля (без него ничего не получится) ,оборудование предоставляем.

График работы плавающий и рабочий день может быть как до обеда так и ...... Если Вы готовы получить новые навыки и способны изменить свою жизнь мы ждем Вас. если же Вы не из этой категории не тратьте свое и наше время на понапрасну.....

Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору