Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Монтажник металлоконструкций

Заблокована
7 000 грн. + %
 21 лютого  Кам'янське 
Компанія: ДДС ЛТД  (https://jobs.ua/company-dds-ltd-1571355) (Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:обов'язковий
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Требования: Любой город!!!! Опыт работы монтажником на производстве. Монтажные работы при ремонте кауперов, печей. Не ниже 4р

Обязанности: Выполнение монтажных работ. Умение работать в бригаде. Выполнять все указания начальника участка и производителя работ. В случае невозможности выйти на работу, ОБЯЗАТЕЛЬНО сообщать начальнику участка.

Условия: Работа на ПАО "ДМК" Днепродзержинск (Каменское), Днепропетровская обл. Иногородним предоставляется общежитие. Ежедневная выплата командировочных - 100,00 (сто) грн. в сутки. Выходные - плавающие. Зарплата от производительности, в среднем 7-10 тыс. грн. Официальное трудоустройство. Общие основания (не горячий стаж)

Обращаться: Александр Леонидович. 050 808 21 71

Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору