Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Вакансії
Заблокована

Начальник станції насосної-технолог по контролю якості води

10 000 грн.
 28 грудня 2017 Харків 

Вимоги

Освіта:повна вища
Досвід роботи:бажано
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Миронівський Хлібопродукт - провідний аграрний холдинг, лідер ринку у сегменті рослинництва та птахівництва в Україні. Наше бренд-портфоліо включає ТМ «Наша Ряба», ТМ «Легко», ТМ «Бащинський» та ряд інших. Компанія присутня у 60 країнах світу, керує 30 підприємствами у різних регіонах України та об'єднує більше 30 тисяч співробітників.

ТОВ "Вінницька птахофабрика" Філія "Птахокомплекс" займається вирощуванням курчат бройлерів.

Якщо Ви - досвідченний фахівець, володієте лідерськими та сильними аналітичними здібностями, тоді саме для вас відкрита наша вакансія:

Начальник станції насосної.

Умови роботи-

-5-ти денка, з 08:00 до 17:00, постійна робота, офіційне працевлаштування

-робота в м.Ладижин

-житло надаэться

Вимоги: вища освіта- спеціальність: водопостачання та водовідведення, бажаний досвід роботи за фахом (наприклад-керівник профільних лабораторій або подібні).

Функціональні обов'язки:

 • Забезпечення очищення питної води відповідно до вимог якості води згідно Державних санітарних правил і норм влаштування.
 • Забезпечення ефективної експлуатації, технічне обслуговування і своєчасний ремонт системи водопостачання і комплексу очистки води що складається з водофільтрувальної станції з насосною станцією другого підйому та водозабору з насосною станцією першого підйому.
 • Організовує та керує роботою операторів на фільтрах, машиністів насосних установок(першого і другого підйому), слюсаря - електрика, слюсаря контрольно-вимірювальних приладів та автоматики, веде контроль за поточною експлуатацією, ходом усунення аварій на обладнанні і мережах, згідно інструкцій і нормативних документів діючих на даний час.
 • Задає технологічний режим роботи системи водоочищення. Здійснює контроль за використанням реагентів дотриманням заданих дозувань, та послідовним дотриманням режиму економії.
 • Складає дефектні відомості на відновлення працездатності систем водопостачання та водовідведення.
 • Здійснює контроль за дотриманням правил охорони праці і пожежної безпеки, технологічного регламенту, інструкцій з експлуатації обладнання та мереж.

Компанія пропонує:

 • Динамічний розвиток і кар'єрний ріст
 • Цікаві та унікальні задачі
 • Можливість стати частиною команди кращих спеціалістів країни
 • Комфортні умови праці для співробітників:
 • Корпоративний транспорт
 • Офіційне оформлення згідно КЗПП
 • Мобільний зв'язок
 • Навчання і корпоративні тренінги для кращих співробітників.
Показати контакти
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 Гарячі вакансії

↑ Вгору