Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Заблокована

Інженер з підготовки виробництва

  2 січня Львів 
Категорії:Виробництво

Вимоги

Освіта:повна вища
Досвід роботи:обов'язковий
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Основні вимоги:

  • вища освіта (інженер-механік);
  • вміння на практиці втілити оптимальний спосіб і порядок складання та зварювання виробів;
  • виконання креслень устаткування в цілому і деталей окремо (бажано в конструкторській програмі) для формування завдання на заготівельну, токарно-фрезерувальну дільниці, лазерний розкрій тощо;
  • практичний досвід роботи з металом - знання слюсарних операцій, способів зварювання.

Основні обов'язки:

  • проектування пристосувань, кондукторів, шаблонів для серійного та одиничного виготовлення продукції з металу (в більшості декоративні вироби та невеликі металоконструкції (cходи, огорожі, балкони, паркани, елементи інтер'єру, екстер'єру, ландшафтного дизайну, тощо).
  • складання спроектованого устаткування; виконання необхідних слюсарних операцій, зварювання, налагодження та впровадження у виробництво.
  • виготовлення одиничних виробів, що потребують високої акуратності і підвищеної точності; робота з нержавійкою.
Показати контакти
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 Гарячі вакансії

↑ Вгору