Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Няня для годовалого ребенка

Заблокована
16 000 грн.
 27 лютого  Київ 
Компанія: Гуверина  (https://jobs.ua/company-guverina-1567617) (Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:повна вища
Досвід роботи:від року
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Для работы с годовалым малышом требуется веселая, активная, жизнерадостная няня с высшим образованием (желательно педагогическим), опытом работы с детками в семьях Киева.

Обязанности: развитие ребенка (физическое и интеллектуальное), приготовление детской еды, уход за вещами ребенка, организация досуга, активного отдыха, прогулки и т.д.

График: 5-дневка, 09.00-19.00 (иногда остаться дольше).

Оплата: 80-90 грн/час

Район: Оболонь

Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору