Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Няня вахта

Заблокована
12 000 грн.
 27 лютого  Київ 
Компанія: Гуверина  (https://jobs.ua/company-guverina-1567617) (Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:повна вища
Досвід роботи:від двох років
Графік роботи:позмінно

Опис вакансії

Для работы с ребенком 4 лет требуется добрая, нежная, "открытая" няня с педагогическим образованием и с опытом работы в семьях с детками дошкольного возраста.

Обязанности: развитие ребенка, организация досуга, полный уход, приготовление детской еды, присмотр за вещами и игрушками.

График: 7 суток рабочих (с проживанием)/7 суток выходные

Оплата: 800 грн/сутки

Район: пригород Киева

Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору