Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Офис менеджер

Заблокована
8 000 грн.
 17 березня  Вишневе 
Компанія: ТОВ "КИЇВСЬКА ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНА КОМПАНІЯ"  (https://jobs.ua/company-tov-kivska-elektrotehnchna-kompanya-1577382) (Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:базова вища
Досвід роботи:обов'язковий
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Требования:Активность, самостоятельность, целеустремленность, уверенность. Уверенный пользователь ПК.Опыт в сфере продаж.Навыки и умение вести переговоры. Желание и умение понять потребность клиента. Готовность к полной занятости.

Обязанности: Работа с клиентами. Консультирование потенциальных и существующих клиентов. Организация рабочего процесса в офисе.

Условия: Полная занятость. Всестороннее обучение. Работа на результат. Испытательный срок - 1 неделя. Заработная плата на испытательный срок - 8 000 грн. В случае трудоустройства - 9 000 грн. Водительское удостоверение приветствуется. Знание английского языка приветствуется.

Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору