Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Заблокована

Официант

 28 грудня 2017 Одеса 

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:не вимагається

Опис вакансії

В детский батутный парк празднования Дней рождения «Sky Рark», Люстдорфская дорога, 55з, Альтаировский торговый центр

приглашаются на роботу официанты.

В нашем комплексе, круглый год, мы заботимся как о юных так и взрослых посетителях.

Вкусная разнообразная кухня, празднование Дней рождения, шоу-программы с аниматорами, спортивные батуты, аттракционы и многое другое!

Вы ответственны, активны, позитивны, любите драйв и общение как с детьми так и со взрослыми, тогда заполняйте нашу анкету по ссылке:

https://tech.interspeedia.com/jobs/28524.32307.294...

Мы в свою очередь предлагаем работу в дружном коллективе и позитивной атмосфере, карьерный рост и достойную заработную плату на размер которой Вы сами можете влиять.


Показати контакти
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору