Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Охоронник - консьерж

Заблокована
3 000 грн.
 14 лютого  Львів 
Компанія: Палац Спорту "Галичина"  (https://jobs.ua/company-palats-sportu-galichina-1576635) (Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:не має значення
Досвід роботи:бажано
Графік роботи:позмінно

Опис вакансії

Вимоги: Чоловік до 55 р. відповідальний та дисциплінований, бажано досвід роботи в охоронних структурах, без шкідливих звичок.

Обов'язки: Підтримувати порядок в палаці спорту. Мати охайний вигляд, бути тактовним і ввічливим з відвідувачами та працівниками.

Умови: Гнучкий графік роботи 1 доба через 3. Вчасна та стабільна виплата заробітної плати. Розмір заробітної плати залежить від кількості відпрацьованих змін (3000 грн. за 7 відпрацьованих змін).

Показати контакти


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

↑ Вгору