Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Охранник частного дома Конча-Заспа посуточно

Заблокована
7 000 грн. + %
  2 березня  Київ 
Компанія: Смальта ЧП  (https://jobs.ua/company-smalta-chp-93125) (Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:від двох років
Графік роботи:позмінно

Опис вакансії

Предприятию на постоянную работу требуются охранники. Объект (частный дом) находится возле п. Конча-Заспа.. График работы - 1/2, два охранника на смене. З/п 6000 грн. (чистыми на руки) за 10 смен + 1000 грн. за работу на участке (уборка снега и т.п.). За каждые проработанные 6 мес. доплата 500 грн. На территории домик охраны, питание свое. Формой обеспечиваем.

Требования:

- отсутствие судимости;

- внимательность;

- дисциплинированность.

Дополнительная информация по тел. 067-321-22-46, 093-304-46-07 Алексей Геннадиевич

Показати контакти


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

↑ Вгору