Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Охранники для учебных заведений

Заблокована
4 000 грн.
 16 березня  Запоріжжя 
Компанія: Коллегиум 'Элинт'  (https://jobs.ua/company-kollegium-elint-397274) (Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:середньо-спеціальна
Досвід роботи:від року
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Требования: Возраст 40-55 лет., без вредных привычек, хорошая физ. подготовка, желательно с опытом работы в службе охраны, МВД, военнослужащие.

Обязанности: соблюдение порядка на объекте, сохранность имущества, пропускной режим,

Условия: полная занятость , пятидневка, дневной пост. З\плата - договорная . Обращаться по тел 0676140720- Александр Дмитриевич

Показати контакти


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

↑ Вгору