Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Оператор станка с чпу

Заблокована
10 000 грн.
 13 лютого  Одеса 
Компанія: Uventus Group  (https://jobs.ua/company-uventus-group-1576804) (Всі вакансії)
Категорії:Виробництво

Вимоги

Освіта:не має значення
Досвід роботи:бажано
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Требования: умение работать в программах ArtCam, Solid Works, Auto Cad, желание развиваться в данной области, обучение на производстве, рассмотрим кандидатуры выпускников Политеха и Строительной Академии.

Обязанности: составление программ для ЧПУ, разработка и написание 3Д моделей деревянных резных декоров, изготовление изделий на станках ЧПУ.

Условия работы: фабрика находится в Одессе, район Киевского шоссе (троллейбус № 8, маршрутки 184, 187, 208 от вокзала), 5 дневка с 8−30 до 17−30, оборудованное рабочее место, слаженный коллектив, для планирующих переезд в Одессу — возможно предоставление жилья. Зарплата стабильная.


Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору