Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Заблокована

Оператор свиноводческого комплекса

6 000 грн.
 13 січня Дніпро 

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:не вимагається
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Требования: без вредных привычек, дисциплинированность

Условия работы:График работы: сутки через двое и с 08.00 до 17.00. Доставка на работу служебным транспортом. Питание в столовой за наличный расчет или в счет з/п. При необходимости предоставляется общежитие.Спец одежда

Обязанности: Уход за свиньями, чистка, кормление и уборка корпуса. Оказание помощи при ветеринарных мероприятиях (кастрация, лечение).

Контактное лицо: Виталий Николаевич — 067 560 74 08; Владимир Николаевич — 096 42 43 188 и 099 644 56 52

Показати контакти
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

↑ Вгору