Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Дана вакансія вже не актуальна.
Вона була збережена на сайті і поміщена в архів вакансій в ознайомлювальних цілях
Знайти схожі вакансії

Организатор event мероприятий

Заблокована
4 000 грн. + %
 19 березня  Львів 
Компанія: Рекрутингова компанія Redberry  (https://jobs.ua/company-rekrutingova-kompanya-redberry-142498) (Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:не має значення
Досвід роботи:бажано
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Опис вакансії

Місце роботи: вул. Зелена, 109.

Графік роботи:

10:00-18:00 з перервою на обід, при потребі член команди може брати участь у вечірніх заходах; за узгодженням із керівником підрозділу можливе відлучення протягом дня чи на кілька днів, якщо це не шкодить основному процесу.

Досвід роботи:

по суті вимог до досвіду роботи немає, водночас найбільш ефективними будуть кандидати, які працювали в тренінговому, консалтинговому чи івент бізнесах.

Додаткові знання та навички: навики переговорів та презентації, користування Word, Exel, PowerPoint, Internet, Facebook; вміння викладати думки письмово, правильність письма, хороша українська та російська мовиОсновні обов'язки1. Спілкування з тренерами та консультантами на предмет проведення семінарів та майстер-класів в Клубі у різних містах (Львів, Київ, Харків, ІФ, Тернопіль тощо). Спілкування зазвичай в телефонному режимі, по е-мейлу, фейсбук, інколи при зустрічах.
2. Моделювання форматів заходів.
3. Формування привабливих описів заходів (тема, зміст, про тренера тощо).
4. Ведення і доповнення бази тренерів в СРМ.
5. Організація та модерування вебінарів (домовленості з тренерами, відкриття вебінарів). За технічні питання відповідає додатковий член команди.
6. Спілкування з тренерами на предмет контенту заходів, перевірка презентацій та роздаткових матеріалів тренерів.Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  VIP вакансії

↑ Вгору