Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Печатник

Заблокована
10 000 грн.
  1 березня  Київ 
Компанія: ТОВ "ВК"  (https://jobs.ua/company-tov-vk-1575283) (Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:не має значення

Опис вакансії

Компания "ВК" (издательство и полиграфия) приглашает на постоянную работу Печатника. Треб.: ответственный, дисциплинрованный, техническое образование жел. Обязанности: подготовка и запуск тиража, контроль процесса печати. Готовы рассматривать кандидатов без ОР, от Вас требуется желание обучаться, работать и развиваться. Компания предоставляет: работу в стабильной компании, премиальные доплаты за перевыполнение плана и высокое качество. ГР: дневные, ночные смены. Официальное трудоустройство согласно КЗоТ (оплата больничных и отпускных), обучение. Месторасположение компании - Софиевская Борщаговка. З/п от 10000 до 20000 грн. Для записи на собеседование обращатьс по телефону.
Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору