Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Переводчик английского языка

Заблокована
4 000 грн.
 12 лютого  Кременчук 
Компанія: River-A (ФЛП Коваленко А. В.)  (https://jobs.ua/company-river-a-flp-kovalenko-a-v-1576778) (Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:не має значення
Досвід роботи:не вимагається
Графік роботи:часткова зайнятість

Опис вакансії

Требования:

ответственность, коммуникабельность; знание английского языка на уровне intermediate и выше; опытный пользователь ПК и Internet; желание работать и зарабатывать; опыт работы в брачном агентстве приветствуется.

Обязанности:

ведение корреспонденции, перевод и составление писем.

Обязанности:

достойная оплата труда; ежемесячные премии лучшим работникам нашего агентства; топовые анкеты; возможность карьерного роста (администратор, начальник отдела переводчиков); удаленная работа (на дому); индивидуальный график работы (не менее 7 часов в день).
Условия: высокая заработная плата с возможностью постоянного увеличения;работа в комфортабельном офисе с дружным коллективом;возможна работа в брачном агентстве на дому;рассмотрим варианты с ненормированным графиком
Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

↑ Вгору