Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Переводчик шведского языка

Заблокована
  8 лютого  Київ 
Компанія: Фальченко К.А., ФОП  (https://jobs.ua/company-falchenko-ka-fop-361390) (Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:повна вища
Досвід роботи:від п'яти років
Графік роботи:віддалена робота

Опис вакансії

В связи с увеличением заказов на перевод в паре: шведский – русский / русский – шведский, нуждаемся в хороших профессиональный переводчиках.

Присылайте, пожалуйста, Ваши резюме с указанием тарифов на: отправить резюме

Также, убедительная просьба указывать способы быстрой связи с Вами: Skype, WhatsApp, Viber.

Важно:

нам требуются профессиональные фриланс-переводчики, которые могут приступить к выполнению заказов. Переводчики, для которых перевод не является основной деятельностью рассматриваться не будут. Опыт работы в переводах от пяти лет.

Показати контакти


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

↑ Вгору