Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Перукар

Заблокована
Компанія: Ivanka_Studio (ФОП Могильова А.О.)  (https://jobs.ua/company-ivanka-studio-fop-mogilova-ao-1577449) (Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:бажано
Графік роботи:вільний графік

Опис вакансії

ТЕРМІНОВО!!!!!! МИ ВІДКРИЛИСЬ!!! Новий салон краси "Іvanka_Studio" запрошує на роботу майстрів перукарів .

Обязанности: Надання перукарських послуг: зачісок, стрижок, фарбування. Надання консультацій по лікуванню та догляду за волоссям.


Требования: професійна освіта, курси перукарів. Відмінне знання сучасних технологій стрижки та украдки волосся, знання технологій фартування. Активна життєва позиція

Оплата: за домовленністю

Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору