Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Заблокована

Пескоструйщик

15 000 грн.
 27 грудня 2017 Дніпро 
Категорії:Виробництво

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:обов'язковий

Опис вакансії

Требования: опыт работы пескоструйщиком металлоконструкций (металла) приветствуется, без вредных привычек.

Условия работы: с 7:30 до 17:30, 10 часовой рабочий день (обед с 12-00 до 13-00) / с 18:30 до 6:30 (обед 60 мин.) смены день/ночь. Заработная плата выплачивается своевременно!

Обязанности: образивно - струйная очистка строительных металлоконструкций (металлопроката), желание работать и зарабатывать.

Окончательная заработная плата после результатов собеседования. Официальное трудоустройство. Связываться по контактному номеру телефона.

Показати контакти
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору