Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Заблокована

Подсобный рабочий- дворник

  9 січня Одеса 

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:не вимагається
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

На производство (паркетной доски) требуются подсобный рабочий (мужчина/женщина). График работы:5 рабочих дней в нед. с 8:00 до 18:00 перерыв с 13:00 до 14:00 и несколько коротких перерывов. ЗП от 6000,00 грн, плюс как бонус ежедневно молоко (0,5л.), утром сэндвич и обед (гарнир, мясное, салат)Производство вредным не является! Адрес: ул.Химическая 35, заезд со стороны ул.Пестеля (конечная 115,124 маршрутного такси). Название предприятия «Айсал».

Возрастное ограничение жел. от 27 до 55 лет.

Показати контакти
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 VIP вакансії

↑ Вгору