Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Заблокована

Подсобный рабочий

5 500 грн.
 12 січня Дніпро 

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:не вимагається

Опис вакансії

Предприятию (производство торгового оборудования из нержавеющей стали: столы, мойки, сушки…) на постоянную работу требуются подсобные рабочие, грузчики. Возможна подработка несколько раз в неделю

Требования: без вредных привычек, физически здоровые, старше 18 лет

Обязанности: погрузка — выгрузка готовой продукции, строительного материала, другие подсобные работы

Условия работы: правый берег (район пр. Петровского), оплата 250 гривен в день. График работы: пятидневка, с 9−00 до 18−00. Звоните.

Показати контакти
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору