Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Подсобный рабочий

Заблокована
 13 лютого  Київ 

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:не вимагається
Графік роботи:вільний графік

Опис вакансії

Требования: На постоянную работу требуется подсобный рабочий. Мужчина от 18 до 55 лет, можно по свободному графику – с 9,00 до 17,00, но по выбранным Вами дням (2-3 раза в неделю). Работаем с понедельника по пятницу, в субботу-воскресенье – выходные.

Условия работы:

Офис недалеко от метро "Выдубичи", 10-15 минут пешком. Рабочая неделя с понедельника по пятницу, с 9,00 до 17,00.

З-та: начальная оплата 200 грн/день. Оплата 2 раза в месяц за отработанные дни.

Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору