Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Вакансії
Відправити резюме

Помічник менеджера

Заблокована
5 000 грн. + %
 13 лютого  Львів 

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:не вимагається
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Всеукраїнська компанія «Маріо Сервіс» — спеціаліст в області кондиціонування, опалювальної техніки, хімчистки та клінінг послуг, від нещодавно відкрилась і у Львові та набирає персонал.

Наша компанія дає Вам можливість набратись досвіду в сфері продаж, документообігу, оформлення договорів, участі в тендерах і спілкування з клієнтами, а також можливість кар'єрного росту до посади керівника відділення.

Умови роботи:

 • графік роботи (пн/пт, з 9 до 18:00). Також можливе працевлаштування на неповний робочий день.
 • робота офісна, виїзд до клієнта за потреби.
 • безкоштовне навчання
 • карєрний план (ріст до керівника відділу за 2 роки)
 • ставка + бонуси+%
 • Вимоги до кандидата: досвід роботи в продажах товарів або послуг, бажано технічного, інженерного або будівельного профілю вітается.
 • Готовність більшу частину робочого часу робити, так звані,«холодні дзвінки» потенційним замовникам з чіткою метою -продати товари або послуги компанії.(телефон,база надается)
 • Відмінні комунікативні здібності, зразкова клієнт-орієнтованість, вміння швидко знаходити спільну мову з різними людьми, здатність системно перетворювати контакти у замовлення -НАВЧАЕМО!!!
 • Орієнтованість на результат, системність та активна життєва позиція.
  • Базові математичні здібності, володіння ПК (Excel)

Маємо налагоджену базу власних клієнтів.

Запис на співбесіду по тел.:

Наталя 097−471−61−05 / 063−199−24−41

Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору