Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме
Заблокована

Помічник нотаріуса, реєстратор

10 000 грн. + %
 23 січня Київ 
Компанія:Петрушко Р.С.  (https://jobs.ua/company-petrushko-rs-289654) ( Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:повна вища
Досвід роботи:від року
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Вимоги:

стаж роботи помічником нотаріуса або реєстратора ДРРП та ЄДР ЮО не менше 1 року, досконале володіння навиками роботи у Державних та Єдиних реєстрах, бажаний досвід роботи з діловодства та ведення архіву нотаріуса. Знання української граматики. А також дисциплінованість, стресостійкість, уважність і відповідальність.

Обов'язки: функціональні обов'язки у відповідності до вимог чинного законодавства щодо помічника нотаріуса та реєстратора

Умови: випробувальний період 2 місяці, офіційне працевлаштування, повний робочий день.

Показати контакти


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

↑ Вгору