Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Помічник юриста

Заблокована
7 000 грн. + %
 21 лютого  Київ 

Вимоги

Освіта:базова вища
Досвід роботи:не вимагається
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Требования: Юридична освіта не нижче бакалавра, вільний користувач ПК, досвід роботи в ДВС (бажано)

Обязанности: Діловодство, архівна справа, реєстрація вхідної кореспонденції в системі АСВП, відправка вихідної кореспонденції, підготовка проектів документів, ведення окремих проектів (для старшого помічника)

Условия: графік роботи 9-18 пн-пт., офіційна заробітна плата, офіційне оформлення помічником приватного виконавця через Міністерство юстиції України після випробувального строку. Перспектива кар' єрного росту та поступового підвищення ЗП.

Показати контакти


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

↑ Вгору