Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Помощник бухгалтера

Заблокована
7 000 грн. + %
 12 лютого  Київ 
Компанія: ООО"Балтик Рефриджерейтинг Групп"  (https://jobs.ua/company-ooobaltik-refridjereyting-grupp-1576766) (Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:не вимагається
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Требования: 22−30 лет. Знание бухгалтерского учета, налогового законодательства, Желателен опыт работы в торговле (опт), НДС учет (работа в МЕДКЕ, регистрация налоговых накладных)

Внимательность, исполнительность, усидчивость, умение работать в команде.Проживание желательно в районе Петропавловской Борщаговки, Академгородок-Житомирская-Святошино-Нивки

Условия работы: с 9.30 до 17.00

Обязанности: Знание 1С7, навыки регистрации налоговых накладных в МЕДКЕ, работа с первичной документацией.

ния:

Обязанности:

Условия:

Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору