Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Помощник пчеловода

Заблокована
5 000 грн.
 25 лютого  Нікополь 
Компанія: Бджолярня (ФЛП Матюшенко В.И.)   (https://jobs.ua/company-bdjolyarnya-flp-matyushenko-vi-1577409) (Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:не має значення
Досвід роботи:бажано
Графік роботи:сезонна

Опис вакансії

Требования: Возраст от 16 до 35 лет

Обязанности: Работа по выводу пчелиный маток. Подсобные работы. Организаторские.

Условия: Работа на базе в с. Шолохово Днепропетровской области. Период с 01.05. до 15.07. оплата 5000 грн.+ процент. Полная занятость. Питание и проживание предоставляет работодатель. Условия проживания - спартанские. График не нормирован. Выходные - по согласованию сторон. Работа больше для студентов, которые в будущем хотят связать свою судьбу с пчеловодством. Легко не будет, но опыт будет получен бесценный.

Показати контакти


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

↑ Вгору