Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Заблокована

Помощник повара

4 750 грн.
  3 січня Одеса 

Вимоги

Освіта:середньо-спеціальна
Досвід роботи:від року

Опис вакансії

Ресторан доставки «Рикша» приглашает на работу помощника повара желательно до 30 лет. Готовы взять молодого специалиста без опыта работы и обучить работе!

Главные качества — трудолюбие, быстрая обучаемость, скорость работы. Работа под контролем основного повара цеха, помощь в приготовлении блюд и заготовок. КАРЬЕРНЫЙ РОСТ.

1.Зарплата два раза в месяц, без задержек2.Стабильная работа с возможностью карьерного роста3.Двухразовое питание4.Молодой и дружный коллектив

Г/р: 4/3, 11−23. ЗП: 250 грн за 12 раб. часов.

Если вам интересно стать частью нашей команды, звоните!

Показати контакти
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору