Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Заблокована

Портная-швея

8 000 грн.
 10 січня Дніпро 

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:від двох років

Опис вакансії

Если Вы аккуратная, порядочная, трудолюбивая, честная, сможете справиться с качественным пошивом одежды, тогда Вы именно та, которую мы так долго искали! Приглашаем Вас к нам в коллектив, семью The Atelier, вместе мы все станем только лучше! Работы очень много, заработная плата выплачивается в срок, ПОЛНОЕ ОФИЦИАЛЬНОЕ ТРУДОУСТРОЙСТВО, прекрасные условия труда, хороший коллектив, ЦЕНТР города, гибкий график работы!

Показати контакти
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору