Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Посудомойщица-уборщица

Заблокована
 12 лютого  Київ 

Вимоги

Освіта:не має значення

Опис вакансії

Кафе добрых людей "Альтруист" ищет в свою команду закаленную женщину на вакансию Посудомойщица-уборщица. Треб.: ОР не обязателен, главное - желание работать и зарабатывать. Обязанности: качественно и быстро выполнять свою работу. ГР: неделя/неделя, с 9.00 до 22.30. Оплата труда: старт 300 грн/смена, выплата раз в неделю + чаевые. Все подробности о вакансии на личном собеседовании. Для записи на собеседование звоните по телефону.
Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору