Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Повар-мангальщик

Заблокована
6 000 грн.
 21 травня  Київ 
Компанія: ФЛП Совяк В.И.  (https://jobs.ua/company-flp-sovyak-vi-212230) (Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:не має значення
Досвід роботи:бажано
Графік роботи:часткова зайнятість

Опис вакансії

Для работы в кафе на Виноградаре ищем повара, желательно жителя микрорайона или близлежащих Оболони или Подола, но также есть возможность приема на работу иногородних жителей. Желателен опыт работы поваром. В задачи повара входят приготовление блюд (блюда на мангале, салаты, супы и т. д.), содержание кухни в чистоте, контроль за остатками и ведение записей контроля и учета продукции. График работы, как и уровень заработной платы обсуждается индивидуально, при встрече. Часы работы кафе с 10.00 до 22.00. Также возможно трудоустройство на полный рабочий день.

Показати контакти

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору