Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Заблокована

Повар-универсал

 28 грудня 2017 Одеса 

Вимоги

Освіта:повна вища
Досвід роботи:від року

Опис вакансії

Требования:

Требуется повар-универсал в Sabotage bar (центр города).Ответственность, трудолюбие, скорость и точность приготовления блюд.

Условия работы:

График посменно, смена с 11:00 — 01:00, не менее 15 смен в месяц. З/п два раза в месяц.

Обязанности:

Приготовление блюд по калькуляционным картам, заготовки, формирование заявок, умение провести плановый переучет, соблюдение санитарных норм, соблюдение правил правильного хранения продуктов, организация работы и чистоты кухни.

Собеседование по адресу: Бунина, 29

Показати контакти
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору