Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Заблокована

Повар в офис

6 000 грн.
 28 грудня 2017 Одеса 

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:від двох років

Опис вакансії

Предлагаем стабильную регулярно-оплачиваемую работу повару. Приготовление обедов (первое/второе/салат/выпечка) на 15 человек, уборка рабочего места перед уходом. Размер оклада по результатам собеседования.

Требования: Желательно женщина, до 45 лет — порядочная, опрятная, чистоплотная, добросовестная и пунктуальная. С опытом работы в данной сфере. Желательный район проживания — Таирова. Наличие санитарной книжки.

Условия работы: график с 8:00 до 12:00, выходные — суббота, воскресенье. Мы предлагаем комфортное рабочее место, район 8-ой станции Фонтана.

Всех, кого заинтересовала данная вакансия, просим звонить по тел:

(063) 973 79 83

(096) 911 51 51

Показати контакти
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору