Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Працевлаштування в елітні сім’ї

Заблокована
  7 березня  Київ 

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:не вимагається

Опис вакансії

Працевлаштування в елітні сім'ї. Кращі вакансії Києва. Запрошуємо до співпраці: нянь, гувернанток, репетиторів, домробітниць, кухарів, спеціалістів по догляду за VIP-гардеробом, доглядальниць, сімейні пари. Бажано вік 25-55 років. www.dob-ru.com.ua Пн-сб, вул. Ревуцького, 35.
Показати контакти


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

↑ Вгору