Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Працівник заводу ZF Staňkov (чол.)

Заблокована
110 грн.
 14 лютого  Вінниця 
Компанія: Мульти Сервис Груп  (https://jobs.ua/company-multi-servis-grup-142520) (Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:не вимагається
Графік роботи:позмінно

Опис вакансії

Требования: фізично здорові

Обязанности: Обов'язки: виготовлення двигунів та запчастин для навантажувачів, осей для будівельної та сільгосптехніки; робота з автоматизованим устаткуванням.

Условия: - денні та нічні зміни; робочий день 8-10 робочих годин, 170 -220 робочих годин/місяць (з/п 19 000-23 000 крон/місяць);- роботодавцем забезпечується безкоштовне житло.

Показати контакти


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

↑ Вгору